Targi Natura Food & beECO 2020

Natura Food & beECO
Share on facebook
Share on linkedin

„Serce ekologii” po raz kolejny zabije w Łodzi w terminie 2-4 października 2020 roku. W tym roku Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej „NATURA FOOD” oraz Targi Ekologicznego Stylu Życia „beECO” po raz pierwszy odbędą się w Atlas Arenie.

Targi niezmiennie pozostaną miejscem spotkań świadomych i wymagających koneserów stylu eko, prezentacji produktów wysokiej jakości oraz źródłem niekończących się inspiracji płynących z natury. Podczas październikowej imprezy nie zabraknie międzynarodowych marek, jak również produktów polskich producentów, dla których będzie to znakomita okazja, żeby dać poznać się konsumentom, sieciom handlowym, dystrybutorom, sklepom specjalistycznym, czy branży HoReCa. Jak co roku program targów będzie obfitować w interesujące wydarzenia towarzyszące, a same targi będą branżową platformą wymiany doświadczeń oraz źródłem inspiracji niezbędnych do funkcjonowania w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej. Organizatorzy wraz z partnerami zadbają o odwiedzających proponując im również podróż po najbardziej aktualnych tematach dotyczących zdrowego stylu życia, prawidłowego odżywiania, wzmacniania naturalnej odporności, czy zaburzeń tolerancji pokarmowej i alergii.

Nie bez znaczenia jest wybór lokalizacji. Atlas Arena, logistyczna perła mieszcząca się na skrzyżowaniu autostrad i w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego daje możliwość szybkiego dotarcia ze wszystkich dużych ośrodków aglomeracyjnych w Polsce. Największa łódzka hala pozwoli zadbać o bezpieczeństwo wystawców i odwiedzających poprzez dostosowanie imprezy do wymogów narzuconych przez Ministerstwo Rozwoju oraz Główny Inspektorat Sanitarny. W końcu Atlas Arena zapewnia również możliwość korzystania z przestronnych parkingów przylegających do obiektu.

13. Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej „NATURA FOOD” oraz 9. Targi Ekologicznego Stylu Życia „beECO” odbędą się w dniach 2-4 października 2020 roku. Więcej informacji na temat imprezy można znaleźć na stronie: www.naturafood.pl