natura FOOD beECO
NATURA FOOD & beECO (Miejska Arena Kultury i Sportu Sp. z o.o.)

Nazwa firmy:

NATURA FOOD & beECO (Miejska Arena Kultury i Sportu Sp. z o.o.)

Miejscowość:

Łódź, 94-020

Adres:

al. Bandurskiego 7

Telefon:

Miejska Arena Kultury i Sportu (MAKiS), organizator Targów NATURA FOOD & beECO to największa w Europie spółka zajmująca się zarządzaniem obiektami sportowo-widowiskowymi. Jest operatorem nowoczesnych hal i stadionów w Łodzi: Atlas Areny,
Sport Areny, dwóch piłkarskich Stadionów Miejskich, które są domem drużyn ŁKS Łódź i RTS Widzew Łódź oraz stadionu żużlowego – Moto Arena Łódź.

Domeną Miejskiej Areny Kultury i Sportu nie jest wyłącznie administrowanie obiektami. Organizuje i współorganizuje wydarzenia o charakterze sportowym, targowym i kulturalnym. Tylko w 2019 roku na zarządzanych przez MAKiS obiektach zorganizowano 285 wydarzeń, w których wzięło udział 1 254 959 widzów. Wśród nich były m.in. Mistrzostwa Świata w piłce nożnej FIFA U-20, Mistrzostwa Europy w Siatkówce Kobiet, koncerty gwiazd takich jak Lenny Kravitz, Slash, Nicki Minaj, Twenty One Pilots, Florence+The Machine, jak również zorganizowane zostały targi takie jak: Targi gardenCONTRACTING & MURAWA, Łódzkie Targi Edukacyjne, FILM VIDEO FOTO, NATURA FOOD & beECO, Targi Turystyczne NA STYKU KULTUR wraz z Festiwalem Podróżników NATIONAL GEOGRAPHIC, czy Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR.

Ponad 30-letnie doświadczenie w branży organizacji imprez wystawienniczych pozwoliło Międzynarodowym Targom NATURA FOOD & beECO stać się najważniejszą marką na rynku żywności oraz produktów ekologicznych i naturalnych.