NATURA FOOD & beECO

Share on facebook
Share on linkedin

XIII Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej „NATURA FOOD” oraz IX Targi Ekologicznego Stylu Życia „beECO” odbędą się już w dniach 2 – 4 października w Atlas Arenie.

Targi NATURA FOOD i beECO to najważniejsze wydarzenie branży produktów ekologicznych w Polsce. W ich trakcie miłośnicy bioproduktów i ekożywności uczestniczą w prezentacji wysokiej jakości produktów ekologicznych, naturalnych, regionalnych i tradycyjnych.

Targi po raz kolejny staną się platformą wymiany doświadczeń oraz źródłem inspiracji niezbędnych do funkcjonowania w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej. Przedstawiciele ekobranży będą mogli wziąć udział w cyklu warsztatów i szkoleń realizowanych pod wspólną nazwą „Akademia Biokuriera”. Te poświęcone będą wykorzystaniu internetu do wsparcia sprzedaży stacjonarnej. Możliwości promocji produktów ekologicznych, które przed właścicielami ekobiznesów otwiera cyfrowy świat, zaprezentowane zostaną również przez Agencję Rozwoju Sektora Produktów Ekologicznych.

Branżowe spotkania oraz szkolenia poświęcone zagadnieniom handlu to nie jedyna propozycja Targów NATURA FOOD & beECO. Na uczestników wydarzenia czekają liczne prelekcje dotyczące zdrowego stylu życia, wzmacniania naturalnej odporności, czy alergii. Podczas 5. edycji Forum Alergii poznamy m.in. zależności występujące pomiędzy glifosatem, a otyłością. Dowiemy się też co jeść, żeby uniknąć zagrożeń i utraty zdrowia?

Więcej informacji na stronie: www.naturafood.pl