Carrefour Bio otwiera w Warszawie drugi sklep

Carrefour BIO
Share on facebook
Share on linkedin

Carrefour uruchamia kolejny sklep w nowym koncepcie Bio. Placówka znajduje się przy ul. Pełczyńskiego na warszawskim Bemowie, a jej oferta obejmuje póki co ok. 2600 produktów.

Rozwój formatu Carrefour Bio jest elementem konsekwentnie realizowanej przez Carrefour strategii transformacji żywieniowej, a doświadczenia z funkcjonowania pierwszego sklepu w tym koncepcie pokazały, że doskonale wpisuje się on w potrzeby polskiego klienta, który chce zrobić kompletne, wysokojakościowe i ekologiczne zakupy spożywcze niedaleko domu – uważa Tareck Ouaibi, wiceprezes zarządu i dyrektor operacji Carrefour Polska. – Inwestując w koncept Carrefour Bio, chcemy zagwarantować naszym klientom stały dostęp do ekologicznych produktów spożywczych w przystępnych cenach, realizując naszą misję demokratyzacji żywności bio w Polsce – nadmienia.

W ofercie Carrefour Bio niemal 90% produktów posiada certyfikat ekologiczny. Na półkach drugiego sklepu o powierzchni 200 m kw. klienci odnajdą także wybór żywności niezawierającej glutenu, laktozy, dodatku cukru. Carrefour Bio oferuje ponadto produkty dietetyczne, wegańskie i wegetariańskie. Co ważne, ok. 300 pozycji produktowych sklepu stanowią warzywa, owoce, mięsa, ryby, sery, garmażeria oraz pieczywo, które jest wypiekane na miejscu.